Za nami piękne, słoneczne lato. Dzięki sprzyjającej pogodzie wszyscy turyści mogli zrealizować swoje plany wypoczynkowe – wycieczki po Tatrach, spływ Dunajcem, odpoczynek nad rzeką Białką.     Organizatorzy imprez, które odbyły się na terenie gminy Bukowina Tatrzańska takich jak: Tour de Pologne, Sabałowe Bajania, Festyn Białczański i wiele innych – nie ukrywają zadowolenia , że dzięki pięknej pogodzie i niesamowitej amtosferze, którą tworzyli goście odwiedzający Podhale , już z niecierpliwością czekają na następny sezon letni i obiecują, że dołożą wszelkich starań, aby przyszłoroczne imprezy odbywające się na terenie naszej gminy były również udane jak tegoroczne.

A tym czasem pomału trzeba pomyśleć o nadchodzącym sezonie zimowym.  W grudniu b.r zostanie oddana kolejna nowa kolej linowa w ośrodku narciarskim Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Nowa kolej ma prawie 1000m dlugości, przewyższenia ok 200m, przepustowość 3000 osób na godzinę! Szerokość trasy narciarskiej przekracza 100 metrów, dzięki czemu na trasie nie będzie panował wielki tłok, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo narciarzy.

Na górną stację kolei drogą prowadzącą przez Janiołów Wierch, można dojechać z naszego obiektu w kilka minut, omijając korki tworzące się w centrum Białki Tatrzańskiej.